Створення сайтів

Розробка якісних сайтів для досягнення ваших цілей

Замовте сайт та отримайте якісний продукт

Гарний дизайн, продуманий функціонал, досягаючий цілей контент та інші важливості.

Партнерство

Успіх кожної справи в певній мірі залежить від взаємовідносин сторін. Ми прагнемо створювати сприятливі бізнес-стосунки, які з часом конвертуються у взаємні вигоди.

Дизайн сайту

Дизайн є однією з головних складових професійного сайту. Індивідуальний дизайн вирізняє вас з поміж мільйонів інших сайтів і збільшує шанси залучити потрібну вам аудиторію.

Сьогоднішній веб дизайн не обходиться без адаптивного верстання. Саме це дозволяє задовольнити потреби ваших "мобільних" клієнтів, а вам не витрачати додаткові кошти на розробку мобільної версії сайту.

Створюючи дизайн сайту ми також проектуємо юзабіліті (зручність користування). Це значить, що ваш сайт буде зручним та зрозумілим при користуванні.

Безпека та Надійність

Ми зацікавлені, щоб створені нами сайти були надійними та захищеними. Для цих цілей ми використовуємо власні напрацювання, продукти безпеки передових компаній та продуману архітектуру. На різних рівнях відбувається шифрування інформації, захист від зламу сайту і підбору паролів. Також забезпечується захист від різних атак і автоматичне резервне копіювання сайту.

Для хостингу проектів використовуються найкращі хостинги, які забезпечують безперервність роботи, максимальну доступність сайту для цільової аудиторії та швидкість завантаження сторінок.

Функціонал

Розробляючи сайти ми враховуємо ваші потреби, трансформуючи їх у відповідний функціонал. Це можуть бути контактні форми, масштабована архітектура, локалізація та багатомовність сайту, модулі оплати, взаємодія з соціальними мережами, корпоративна пошта, пошук, аналітика, тощо.

Інтернет маркетинг

В сучасному маркетингу, сайти стали потужним інструментом донесення інформації та продажу послуг чи товарів.

Створені нами сайти мають необхідну базу для інтернет маркетингу. В результаті ви зможете використовувати сайт без зайвих переробок. Маючи зі старту цю базу можна проводити SEO (пошукову оптимізацію), рекламні кампанії, e-mail розсилання, SMM (маркетинг в соціальних мережах) та здійснювати інші необхідні дії.

Контент

Дехто каже, що контент - король маркетингу. З цим важко не погодитися, аналізуючи успішність сайтів з якісним контентом. Контент для сайту це не тільки великий опис, картинки та інфографіка, а ще й гарно структурована та подана інформація, яка дає відповіді на питання зайшовшого на сайт користувача.

Ви можете самостійно підготувати контент, замовити у стороннього підрядчика або у нас. В любому випадку ви зможете зручно правити наявні матеріали завдяки встановленій Системі керування контентом (CMS).

Приклади Виконаних Робіт

Процес співпраці

  • 1.Початковий етап
  • 2.Технічне завдання
  • 3.Прототипування та Дизайн
  • 4.Верстання сайту

Початковий етап

Включає наше з вами знайомство, обговорення основних цілей створення сайту, ваше бачення щодо дизайну та функціоналу. Згідно отриманих даних ми оцінюємо приблизну вартість розробки та повідомляємо вам інші важливі деталі, що мають місце.

Знаходимо оптимальний варіант, враховуючи строки, вартість та об'єм робіт.

Розробка Технічного завдання

По попередньо досягнутим домовленостям розробляємо Технічне завдання на створення сайту. В цьому документі фіксується вся необхідна інформація та деталі роботи різних частин сайту.

Це етап архітектурного планування та оформлення необхідних документів.

Прототипування та Дизайн

Візуально-схематичне представлення різних частин сайту та сторінок і є веб прототипуванням. Перед створенням дизайну необхідно чітко уявляти ціль сайту, основних сторінок та модулів. Це допомагає отримати оптимальні макети сторінок, згідно яких і буде створюватися дизайн.

Дизайн виконується згідно погоджених прототипів і може бути дещо змінений в процесі впровадження функціоналу та контенту.

Верстка сайту

Узгоджений дизайн-макет на цьому етапі трансформується в html розмітку та css стилі. Це означає, що сайт вже можна буде побачити на тестовому хостингу та з'явиться можливість взаємодіяти з ним.

Впровадження функціоналу

Програмування потрібного функціоналу надає сторінкам динамічності, покращує юзабіліті та реалізує можливості сайту в повній мірі.

Також підключається система управління контентом для подальшого додавання та редагування матеріалів сайту.

В значній мірі, на цьому етапі відбувається тестування функціоналу та усуваються недоліки.

Наповнення сайту контентом

Наповнення контентом може відбуватися під час кожного з етапів розробки. Найкраще, мати контент на початку створення дизайну, щоб оперувати реальними даними. Замовник може написати контент власними силами або замовити написання у нас.

Для зручності замовника, нами створюються навчальні відеоінструкції по роботі з Системою управління контентом.

Запуск сайту

Після остаточних налаштувань, реєстрації домену та розміщення контенту - сайт відкривається для індексації пошуковим системам та вважається запущеним у виробництво.

Замовнику передається інформація, що стосується роботи сайту та даних доступу.

Супроводження та Підтримка

Пройшовши шлях створення сайту з нуля, ми надіємось на успіх ваших справ, а разом з цим і подальший розвиток вашого працюючого сайту.

Тим не менш, ми готові супроводжувати сайт як точково по необхідності, так і на постійній основі.

  • 5.Програмування
  • 6.Наповнення контентом
  • 7.Запуск сайту
  • 8.Супроводження та Підтримка

Вартість створення сайту

Базова вартість розробки сайту включає індивідуальний дизайн (адаптивний, responsive), стандартний функціонал, гнучку інфраструктуру для безпеки сайту та подальшого маштабування, мультимовність та інші модулі, яких зазвичай вистачає для запуску та роботи якісного сайту. Час розробки залежить від складності проекту та починається від 2 тижнів. Оплату можна здійснювати поетапно.

від 36000 грн

Замовте консультацію
або розрахунок вартості сайту

Проконсультуватися